IN-TEL zwycięzcą DOBCZYCKIEJ LIGI HALOWEJ

Miło nam poinformować, że drużyna IN-TEL zajęła pierwsze miejsce  w rozgrywkach Dobczyckiej Ligi Halowej  o Puchar Burmistrza Dobczyc !! :)
DLH: Końcowy sukces Intelu - (text z portalu http://www.futbol.org.pl/news,26124.html )

W ubiegłą niedzielę zakończyła się VII edycja Dobczyckiej Ligi Halowej. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich emocji w poszczególnych meczach było co nie miara, a mecz finałowy był tego doskonałym przykładem. W nim to spotkały się dwa zespoły które już od początku rozgrywek były wymieniane w gronie faworytów. Na przeciw siebie stanęli Intel z Petardą. Wcześniej oba te teamy rozegrały mecz w ramach rozgrywek grupowych, gdzie górą byli zawodnicy Intelu. Podobnie było w rywalizacji finałowej. Lepsi okazali się Ci pierwsi tym razem wygrywając finał 3:2.

W meczu o III - miejsce los skojarzył ze sobą Nauczycieli z Orłem Nowa Wieś. Tutaj również o sukces walczono do ostatnich sekund a szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy z Nowej Wsi.

Po spotkaniu finałowym nagrody a także dyplomy i medale wręczali: Burmistrz Miasta i Gminy Dobczyce Marcin Pawlak, szef ligi a zarazem Dyrektor MGOKiS Dobczyce Andrzej Topa oraz koordynator rozgrywek Edward Żądło. Burmistrz podsumowując całą imprezę nie krył swojego podziwu w stosunku do meczu finałowego który był niezwykle pasjonujący i ciekawy dla oka.

Królem strzelców tej edycji Dobczyckiej Ligi Halowej został Łukasz Chwaja - napastnik Kanpolu - który zdobył łącznie 41 goli. Warto dodać że tenże piłkarz otrzymał to wyróżnienie po raz drugi z rzędu.

Najlepszym bramkarzem wybrano golkipera zwycięskiego Intel-u Przemysława Wacha, który w dodatku w całym turnieju zdobył także 2 bramki!

Nagrody dla w.w dwójki ufundował sklep In-Tel RTV-AGD - Meble oraz wicestarosta Powiatu Myślenickiego Tomasz Suś.

Wyniki:

PÓŁFINAŁY:
Nauczyciele - Petarda 6:7
Kopp x2, Ćwierz x2, B.Nowak, Urbanik - Ślęczka x2, Jasiński x2, Stoch, Karcz, Kawalec

Nieprawdopodobny przebieg miało to spotkanie. Nauczyciele prowadzili już kilkoma bramkami, jednakże w końcówce odrodzili się piłkarze Petardy wygrywając ten półfinał rzutem na taśmę.

Intel - Orzeł Nowa Wieś 7:5
Michura x2, Żuławiński x2, Gibała, Kowalczyk, Suś - Dyrda, Wrona, D.Sędzik, Tomczyk, Suder

Wygrana Intelu nie była zagrożona ani przez moment. Od początku meczu prowadzili i do końca "dotrzymali wynik".

MECZ O VII MIEJSCE:
Kanpol - Niagara 17:4
Chwaja x12, Opydo x2, M.Kluzik x2, Gawlak - Plewa x2, Szlachetka, Litwa

Popis gry najlepszego strzelca całej ligi. Łukasz Chwaja strzelając 12 goli przesądził o zwycięstwie swojej drużyny oraz o swoim końcowym triumfie w klasyfikacji strzelców.

MECZ O V MIEJSCE:
Dobczyckie Kłosy - Blokowianka 3:2
D.Palonek, K.Palonek, R.Brożek - W.Trąbka, Łaszczyk

Wynik tej potyczki to dla wielu spore zaskoczenie. Skazywani z góry na porażkę gracze Dobczyckich Kłosów pokazali się z dobrej strony ogrywając zawsze mocną Blokowiankę.

MECZ O III MIEJSCE:
Nauczyciele - Orzeł Nowa Wieś 5:6
Ćwierz x2, B.Nowak x2, Kopp - Wrona x3, Dyrda, G.Kupiec, samobójcza

W finale pocieszenia z wygranej cieszyli się zawodnicy B-klasowego Orła Nowa Wieś. W meczu w którym wynik zmieniał się bardzo często okazali się minimalnie lepsi, dzięki czemu zostali trzecią drużyną ligi. U graczy Nauczycieli widać było skutki morderczego meczu półfinałowego, swoje zrobiła też wąska ławka rezerwowych.

FINAŁ:
Intel - Petarda 3:2 (0:0)
Michura, Kowalczyk, Suś - P.Ładyga x2

Rywalizacja tutaj była godna meczu finałowego. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem zaciętej walki o każdą piłkę, o każdy metr boiska. Oba zespoły miały swoje okazje na objęcie prowadzenia ale brakowało skuteczności. Dobrze spisywali się bramkarze bądź na drodze którejś z drużyn stawał słupek.

Po zmianie stron wynik meczu otworzył Paweł Ładyga strzelając w krótki róg bramki Wacha. Do remisu doprowadził Tomasz Michura wykorzystując zespołową akcje swoich kolegów. Chwilę później Intel objął prowadzenie po indywidualnej akcji Macieja Kowalczyka, który mocnym strzałem nie dał szans Żurkowi. Gracze Petardy rzucili się do odrabiania strat ale zaraz później ponieśli kolejne. Tym razem przebojowym, solowym rajdem popisał się Tomasz Suś strzelając trzecią bramkę. Na to trafienie po raz drugi odpowiedział Paweł Ładyga. W końcówce sporo szczęścia graczy Intelu sprawiło że to oni po końcowym gwizdku arbitra mogli cieszyć się z końcowego sukcesu.

Intel: Wach - Suś, Michura, Gibała, Hałatek, Żuławiński, Kowalczyk, Bała oraz Soboń, Dybek, Czyż .
Petarda: Żurek - Kawalec, Stawicki, M.Jamróz, Ślęczka, Jasiński, Leśniak, P.Ładyga, Płachta, M.Ładyga, Stoch, Karcz.
Orzeł Nowa Wieś: Kurek - Dyrda, Wrona, K.Jamka, D.Sędzik, Cygan, G.Kupiec, D.Kupiec, Suder, Tomczyk, P.Jamka, Sz.Sędzik.
Nauczyciele: Sroka - Kopp, Ćwierz, Lichoń, Urbanik, Nawała, Maniecki, R.Nowak, Sołtys, Kokoszka, B.Nowak, Morus.
Dobczyckie Kłosy: Z.Palonek - K.Palonek, Kaczmarczyk, Barszcz, Hanek, S.Pudlik, R.Palonek, D.Palonek, K.Palonek, T.Brożek, R.Brożek.
Blokowianka: Z.Jamróz - Karcz, G.Jamróz, W.Trąbka, Jasek, M.Trąbka, Budzyn, Serafin, Łaszczyk, Baran.
Kanpol: G.Kluzik - Kania, Ostafin, M.Kluzik, Golonka, Gawlak, Dziadkowiec, Opydo, Żądło, Chwaja.
Niagara: Szlachetka, Zając, Banowski, Plewa, Jawor, Litwa, Piątek, Wojtycza.

Końcowa klasyfikacja ligi:
1. Intel
2. Petarda
3. Orzeł Nowa Wieś
4. Nauczyciele
5. Dobczyckie Kłosy
6. Blokowianka
7. Kanpol
8. Niagara
9. PolPlast
10. Janex
11. Ekstremalni
12. The Blues
13. Górna Volta
14. Wawel
15. Gliniok
16. Nokaut

Mecze turnieju finałowego sędziowali: Piotr Jasek oraz Marian Banowski (KS Myślenice)

Zdjęcia : http://www.futbol.org.pl/news,26124.html 

Drużyna IN-TEL
Galeria: 

Projektowanie i kompleksowe wykonanie stron www tworzenie stron www roburSTUDIO.com

facebook