E-PAPIEROSY

                   

Marka LIXIR jest stosunkowo młodą aczkolwiek wywodzi się z doświadczonej i dynamicznej  firmy. Zapał i zaangażowanie pracowników sprawia, że z pełną odpowiedzialnością oddajemy w Państwa ręce nasze produkty, będąc przekonani o ich jakości.
 
Od lat nałogowi palacze szukają innowacyjnych rozwiązań dla swojego uzależnienia. Dodatkowo narzekania otoczenia, i walka o ochronę środowiska wprowadzą wciąż nowe zakazy. Od jakiegoś czasu obserwujemy walkę rządu z „paleniem” i kolejne tabliczki z miejscami wolnymi od dymu. Elektroniczny papieros jest odpowiedzią na te wszystkie zarzuty i problematyczne sytuacje.

Albowiem o to pojawiło się rozwiązanie (elektroniczny papieros), dzięki któremu można zerwać z niezdrowym nałogiem i to bez konieczność rezygnowania z tradycyjnego papierosa. Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe – sprawcą tych pozytywnych zmian na rynku papierosów jest elektroniczny papieros Nicore. Nasze papierosy wyglądają jak prawdziwe papierosy, smakują, pachną i wypuszczają dym dając tą samą satysfakcję co tradycyjnie wypalany papieros.

Elektroniczny papieros zaspokaja wszystkie potrzeby palaczy i ma jedną podstawową, niezwykle istotną r

óżnicę – jest dużo zdrowszy, nie wydziela substancji trujących, przykrego zapachu i dba o zdrowie, zarówno palącego jak i najbliższego otoczenia.
 

W NASZEJ OFERCIE SMAKOWEJ ZNAJDZIECIE DRODZY KLIENCI NAJPOPULARNIEJSZE SMAKI LIQUIDÓW

                   
      

 

 

 

 

 

Galeria: 
KARTOMIZER
ZESTAW EGO
plyn do napelniania ego

Projektowanie i kompleksowe wykonanie stron www tworzenie stron www roburSTUDIO.com

facebook